مزایای سینولکس

 

مزایای سینولکس

روغن می بایست با شرایط کارکرد، شرایط محیط مانند رطوبت هوا و گرما، گرد و خاک هوا، فشار وارد بر روغن و بسیاری عوامل موثر دیگر که روی عمر روغن و دستگاه تاثیر مستقیم دارند، سازگار باشد. از این رو متخصصین شرکت، ضمن انجام تحقیقات گسترده در صنایع و بررسی شرایط آب و هوایی مناطق مختلف کشور، اقدام به طراحی و ساخت روغن مطابق کارکرد و شرایط محیط هر صنعت نموده اند، که این نقطه تمایز کیفیت محصولات سینولکس ( Synolex) با مشابه های خارجی است. در دسترس بودن نسبت به نمونه های خارجی ضمن حفظ کیفیت مشابه که توسط آزمایشگاه های ثالث قابل اثبات است، پایش محصولات و ارائه خدمات پس از فروش از دیگر ویژگی هایی هستند که روغن های سینولکس را از مشابه های خارجی جهت مصرف کننده ايرانی متمایز می نمایند.
آنچه ما را از محصولات مشابه بازار متمایز می سازد:

کیفیت روغن های موتور سینولکس
استفاده از مواد اولیه باکیفیت و استاندارد در خط تولید از قبیل:
o روغن هاى پایه درجه 1 پالایشگاهى
o روغن هاى پایه سنتتیک تولید شرکت و وارداتى
o مواد افزودنى روغن از شرکت هاى معتبر آلمانی، ژاپنی و آمریکایی

طراحی و ساخت روغن مطابق کارکرد و شرایط اقلیمی ایران
در دسترس بودن نسبت به نمونه های خارجی ضمن حفظ کیفیت مشابه که توسط آزمایشگاه های معتبر قابل اثبات است، از ویژگی هایی است که روغن های سینولکس را از مشابه های خارجی متمایز می نمایند.

قیمت روغن موتور سینولکس
قیمت مهم ترین عامل نشان دهنده کیفیت مواد اولیه بکار رفته در روغن موتور است. محصولات سینولکس با تنوع سبد محصول از روغن موتورهای متوسط SG با قیمت مناسب تا لوکس SNبا قیمت بالا عرضه می گردد.
در مجموع محصولات سینولکس ضمن حفظ کیفیت مشابه نمونه های خارجی، قیمت رقابتی مناسبی دارند.
ما بعنوان تولید کننده و کارآفرین ایرانی در راستای خدمت به جوانان این مرز و بوم انجام وظیفه نموده ایم تا چرخ تولید و اشتغال کشور را به حرکت درآوریم. شما نیز با خرید محصولات سینولکس از جوانان کشورمان حمایت نمایید.

دیگر ویژگی های متمایزکننده روغن موتور سینولکس:
o افزایش طول عمر موتور
o زمان کارکرد طولانی
o کاهش مصرف سوخت
o ترمیم سطوح فلزی مخدوش
o کاهش چشمگير صدای موتور
o خاصيت ضد اصطکاک بالا
o خاصيت محافظت بالا از موتور
o نقطه اشتعال بالای روغن موتورهای سینولکس
o قابليت پاک کنندگي، جذب و معلق نگه داشتن دوده ها و آلودگي ها
شرکت با توجه به آلودگى هاى زیست محیطى سال هاى اخیر، خود را مسئول میداند ضمن رعایت تمام
جوانب زیست محیطى، محصولاتى تولید نماید که در حداقل زمان ممکن در طبیعت تجزیه شده و با کاهش مصرف سوخت، کاهش آلودگی هوا و صرفه جویى در مصرف انرژى را نیز موجب شوند.