اخبار سینولکس

اخبار و رویدادهای شرکت سینولکس

تاییدیه های جدید


شرکت پتروکیمیاسپاهان (سینولکس) موفق به اخذ تاییدیه از شرکت های Volvo، Mack و Renault (ولوو، ماک و رنو) جهت روغن موتور دیزلی Synolex Ariso 15W-40 CI-4 گردید.

اهداء‌جوایز


اهداء یک دستگاه وانت پراید. طرح الکس و چراغ جادو. با سینولکس به آنچه که می خواهید می رسید.

همکاری با انجمن یوزپلنگ ایرانی


سعی ما در سینولکس بر این است تا ضمن تولید روانکارهای باکیفیت به مسئولیت های اجتماعی خود نیز عمل نماییم. در این راستا همکاری مان را با انجمن یوزپلنگ ایرانی آغاز نموده ایم تا با مشارکت در طرح مدیریت منابع آب برای یوزپلنگ ایرانی و ساخت آبشخور، از میراث طبیعی ایران زمین که در معرض انقراض می باشد، حمایت نماییم.
لینک خبر در وبسایت انجمن

افتخار‌آفرینی‌ورزشکاران‌ایرانی


تیم منتخب کیوکوشین کاراته ساکاموتو با کسب یک مدال طلا، دو نقره وچهار برنز در مسابقات سراسری ژاپن حماسه آفریدند.
سینولکس حامی رسمی تیم منتخب کیوکوشین

نشان جدید سینولکس


اعتقاد داریم که حمایت از میراث های کهن طبیعت وظیفه تک تک سازمانها، شرکتها و اعضای جامعه بشری است.
یوزپلنگ آسیایی یا یوزپلنگ ایران یک زیرگونهٔ به‌شدّت در معرض خطر انقراض از یوزپلنگ است که حدود ۲۰۰۰ سال پیش در اکثر نقاط آسیا حضور داشته و اکنون تنها 40 عدد از آن در ایران یافت می‌شود و کشور ما از دهه ٧٠ ميلادى به عنوان تنها زیستگاه یوزپلنگ‌های آسیایی (ایرانی) شناخته شده است. این جانور در مناطق بیابانی و در سطح مناطق حاشیه ای کویرهای ایران زندگی می‌کرده و سال‌هاست که نسل آن در معرض نابودی و انقراض قرار دارد. تغییرات زمینی تاثیرگذارترین عامل در تخريب زیستگاه یوزپلنگ می‌باشد. آزار و اذیت از طرف انسان، تصادفات جاده ای، کاهش زیستگاه‌ها، تکه‌تکه شدن زیستگاه‌ها، گسترش بیابان‌ها و شکار منابع غذایی یوزپلنگها همچون آهوها، مخصوصاً شکار غیرمجاز حیوانات برای سرگرمی یا برای تجارت از علل کاهش نسل این حیوان بوده‌است. طبق گزارش سازمان حفاظت محیط زیست ایران این کاهش عمدتاً در بین سال‌های ۱۹۸۸ تا ۱۹۹۱ بوده‌است که در سالهای اخیر با فعالیت سازمانهای مردم نهاد، فرهنگ سازی و الویت بخشی به فعالیتهای حمایتی از این گونه شکلی ملی یافته است.
در همين راستا، شرکت پترو کیمیا سپاهان تولیدکننده روغن موتور سينولكس و روغن صنعتی سینولکس که فعالیتهای گسترده ای را در زمینه ایفای مسئولیت اجتماعی در سوابق خود دارد، حمایت از این گونه جانوری را به عنوان يكى از مهمترين اولیت هاى خود قرار داده است. به گزارش خبرنگار سرویس بازار ایسنا، محمدعلی نساجیان مدیرعامل این شرکت در حاشیه مراسم رونمایی از لوگوی جدید سینولکس گفت : یوز ایرانی سرمایه ارزشمند جهانی است که به حمایت همه ما ایرانیان نیاز دارد تا برای نسلهای آینده محفوظ بماند. ما علاوه بر استفاده از یوز ایرانی بعنوان نشان روغن سینولکس که نماد سرعت، قدرت، هوشمندی و حرکت نرم است، همکاری گسترده با سازمانها و نهادهایی که در این زمینه فعالیت دارند را در دست بررسی داریم و عمیقا اعتقاد داریم که حمایت از میراث های کهن طبیعت وظیفه تک تک سازمانها، شرکتها و اعضای جامعه بشری است.
وی در ادامه افزود: سعی ما در شرکت پترو کیمیا سپاهان (سینولکس) بر این است که علاوه بر تولید روغن موتور سينولكس و روانکارهای تخصصی سینولکس با بالاترین معیارهای کیفی، در سایر زمینه‌ها نیز به مسئولیت‌های اجتماعی خود به عنوان یک شرکت ارزش‌مدار عمل کنیم.

لینک خبر در ایسنا

مدال نقره جهان بر سینه «رضا علیپور»


مسابقات سنگنوردی قهرمانی جهان 2016 در پاریس برگزار گردید. در این مسابقات که ۵۵ ورزشکار در آن با یکدیگر به رقابت پرداختند، رضا علیپور شنازندی فر موفق شد در ماده سرعت بر الکساندر سیکوف از روسیه غلبه کند و نایب قهرمان جهان گردد.
این موفقیت ارزنده را به «رضا علیپور» و جامعه کوهنوردی و صعودهای ورزشی تبریک می‌گوئیم.
سینولکس حامی رسمی رضا علیپور

سینولکس حامی قهرمان مسابقات آسیایی اسکی روی آب


مهرداد الوانی عضو تيم ملى اسكى روى آب ايران براى حضور در مسابقات آسيايى اسكى روى آب در كره جنوبى به سرپرستى عباس ناطق نورى دبير انجمن اسكى روى آب به اين رقابت ها اعزام گردید.
وی موفق شد رتبه 12 را در مسابقات پرش اسکی روی آب کسب کند.

طرح الکس و چراغ جادو

. مدیران محترم اتوسرویس
طرح الکس و چراغ جادو ویژه اتوسرویس ها در سراسر کشور اجرا می گردد. ما در سينولكس برآن شديم جهت تسهيل فرآيند محاسبه ميزان خريد و جوايز، با افتتاح حساب امتيازات با استفاده از تكنولوژى روز، از تضييع حقوق شما جلوگيرى و اطمينان حاصل كنيم شما با سينولكس به آنچه مى خواهيد مى رسيد. در طرح چراغ جادو هر يك از محصولات سينولكس امتيازى دارد و براى كسب هر يك از جوايز، شما نياز به ميزان مشخصى امتياز داريد. شما امتيازهاى خود را با استفاده از كارت هاى موجود در كارتن ثبت مى كنيد و هر زمان تصميم گرفتيد از امتيازات خود استفاده می كنيد. با سینولکس به آنچه می خواهید می رسید.

ويژگى هاى طرح:
• طرح زمان ندارد و امتيازات شما همواره معتبر است.
• اجبارى به خريدِ سبدى نيست و انتخاب محصول با شماست.
• هر زمان اراده كنيد جوايز دلخواه خود را انتخاب و دريافت مى كنيد.
• شما مستقيما با امور مشتريان شركت در تماس هستيد
امور مشتریان: داخلی 2 / 02122727080 و 09101753772
• با استفاده از تكنولوژى، اشتباه محاسباتى اتفاق نمى افتد.
• پیوسته سعى مى كنيم سبد جوايز را تكميل كنيم و پيشنهادات جذاب و كارآمدى براى رفاه شما سروران گرامى ارائه دهیم.

آغاز رقابت های دو و میدانی لیگ مردان

مرحله اول مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور به مناسبت دهه کرامت با حضور 10 تیم طی 2 روز برگزار خواهد شد.
تیم روغن موتور سینولکس نیز در این مرحله از رقابت ها شرکت می نماید. مرحله اول رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور به مناسبت دهه کرامت در بخش آقایان با حضور باشگاه های نفت تهران، ذوب آهن، عقاب نیروی هوایی، نیروی زمینی ارتش، مقاومت، پترو کیمیا سپاهان، صنایع سنگ نجف آباد و استان های البرز، مازندران و هرمزگان طی روزهای دوشنبه و سه شنبه 11 و 12 مردادماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.
در این دوره از رقابت ها، شرکت کنندگان در رشته های 100 متر، 200متر، 400 متر، 800 متر، 1500 متر، 3000 متر بامانع، 5000 متر بامانع، 10000 هزار متر، 110متر بامانع، 400 متر بامانع، 4 در 100 متر امدادی، 4 در 400 متر امدادی، 10 کیلومتر پیاده روی، پرش طول، پرش سه گام، پرش ارتفاع، پرش با نیزه، پرتاب وزنه، پرتاب دیسک، پرتاب چکش، پرتاب نیزه و دهگانه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
برای دریافت برنامه مسابقات، به فایل ضمیمه یا منوی بخشنامه در سایت فدراسیون مراجعه شود.
انتهای خبر/
لینک خبر

بازگشت غرور آفرین تیم سنگنوردی از مسابقات جهانی 2016

رضا علیپور، یوز ایرانی، پس از کسب مدال برنز مسابقات سنگنوردی جهانی فرانسه 2016 به همراه مرتضی محمدی عضو تیم ملی سنگنوردی سرعت سه شنبه مورخ 29/4/95 به میهن بازگشتند.
در سومین مرحله از مسابقات سنگنوردی جام جهانی در ماده سرعت، رضا علیپور با زمان ۶/۰۱ ثانیه بر استانیسلاو کوکورین از روسیه غلبه کرد و بر سکوی سوم ایستاد. همچنین در مرحله فینال این رقابتها مارچین زنیسکی از لهستان به مدال طلا و لیبور روزا از چک به مدال نقره دست یافتند. لازم به ذکر است مرحله بعدی رقابت های سرعت در اسپانیا برگزار می گردد.

روغن مرغوب بریزید، جایزه نفیس ببرید (طرح ویژه ی ارومیه)

مصرف کننده گرامی؛
با خرید روغن موتورهای سینولکس و دریافت کارت قرعه کشی از اتوسرویس در قرعه کشی ویژه سینولکس شرکت نمایید. کد روی کارت را تراشیده و به 10000277 پیامک نمایید تا به قید قرعه، به انتخاب خودتان برنده یک دستگاه تلویزیون LED و یا یک دستگاه گوشی iPhone SE شوید.

پیش بینی جام یورو 2016

پیش بینی کنید، جایزه ببرید
از روز پنج شنبه سوم تیرماه همزمان با شروع مرحله حذفی یورو 2016 تا قبل از شروع هر مسابقه می توانید با پیامک نمودن نام تیم برنده در قرعه کشی سینولکس شرکت نمایید.
جایزه: یک کارتن ARIAS 10W-40 SL
ضمنا برای مسابقات نیمه نهایی و فینال علاوه بر جایزه فینال یک عدد ربع سکه نیز به قید قرعه اهدا می گردد.

برنده قرعه کشی سفر دو نفره به ترکیه

جناب آقای عدنان صادقی برنده خوش شانس قرعه کشی سفر به ترکیه - استانبول

همايش تخصصى روغن سازمان هاى دولتى

تبريز - پنجم خرداد ٩٥

اهداى جايزه تارگت عامليت اراك، جناب آقاى انارى


جوایز طرح هفت خان

آماده سازی و ارسال جوایز طرح هفت خان سینولکس

مدال طلای جهان باردیگر بر سینه «رضا علیپور» / بهبود مجدد رکورد «سرعت» ایران

«رضا علیپور» قهرمان رشته سرعت سنگ‌نوردی کشورمان موفق شد در مرحله نیمه نهایی جام جهانی «نانجینگ» چین با ثبت رکورد 5ثانیه و 82 صدم ثانیه ضمن ارتقای رکورد ایران که متعلق به خودش بود راهی فینال این رقابت‌ها گردد، «علیپور» در فینال نیز HROZA Libor قهرمان جهان از کشور چک را شکست داد و باردیگر به مدال طلای جام جهانی دست یافت. همچنین سنگنوردانی از لهستان و روسیه سوم و چهارم شدند. مرتضی محمدی دیگر شرکت کننده کشورمان نیز عنوان پانزدهم را کسب نمود. این موفقیت ارزنده را به «رضا علیپور» و جامعه کوهنوردی و صعودهای ورزشی تبریک می‌گوئیم.

همایش داخلی سینولکس - بهار 95

همایش داخلی سینولکس با حضور بازارپردازان ، مشاورین و مدیران سازمان مورخ 19/1/95 برگزار گردید.

نتیجه قرعه کشی سینولکس

اعلام نتایج قرعه کشی سفر به ترکیه: جناب آقای عدنان صادقی از گیلان ، برنده خوش شانس یک سفر 2 نفره به ترکیه شدند.

سینولکس، حامی رسمی چهارمین دوره مسابقات آفرود بروجن

رتبه نخست: تيم كرج
رتبه دوم: تيم بروجن
رتبه سوم: تيم اصفهان

مسابقات آفرود بروجن مسابقات آفرود بروجن

بازدید اتحادیه مکانیسین های تهران از کارخانه سینولکس

صبح روز پنج شنبه مورخ 7/8/1394 اعضای محترم اتحادیه مکانیسین های تهران از محل شرکت و کارخانه پتروکیمیا سپاهان (سینولکس) واقع در اصفهان بازدید نمودند.
طی این بازدید ضمن اینکه پروسه تولید، انجام آزمایشات فنی، بسته بندی و ... مورد نظارت و بازرسی واقع شد، جلسه ی پرسش و پاسخ فنی نیز پیرامون روغن موتور و روانکاری برگزار گردید.
در پایان نیز لوح تقدیری به رسم یادبود تقدیم مهمانان گرانقدر شد.

بازدید اتحادیه مکانیسین ها بازدید اتحادیه مکانیسین ها بازدید اتحادیه مکانیسین ها بازدید اتحادیه مکانیسین ها بازدید اتحادیه مکانیسین ها بازدید اتحادیه مکانیسین ها بازدید اتحادیه مکانیسین ها بازدید اتحادیه مکانیسین ها بازدید اتحادیه مکانیسین ها بازدید اتحادیه مکانیسین ها بازدید اتحادیه مکانیسین ها